Лисичани тікають від холоду: в Марківку краще не їхати
З лисичанська мешканці тікають туди, де можна зігрітись, але на тимчасово окупованих територіях окрім обіцянок жодних кроків на зустріч. Про це скаржаться мешканці в місцевих чатах, передає Час Пік. Через зимові температури та безперспективність очікування покращення умов проживання, мешканці Лисичанська, Сєвєродонецка та решти зруйнованих міст шукають притулку в інших містах, в тому числі і на окупованих територіях. Зокрема в Марківку переїхав один з місцевих.
Попри очікування на допомогу результат нульовий: “Ми виїхали в Марківку, місяць тому голова сільради сказав, що хто топить дровами пообіцяли по лафету дров, їх тут не багато, хто опалюється дровами. В підсумку дров немає. В адміністрацію звернулись, сказали документи на розгляді в Луганську, коли розглянуть невідомо, чим опалюватись також.
Грошей купити самим немає, тягають (дрова — прим. ред) з посадки де можна. Сказали що з 1 січня даватимуть субсидії, але це довга історія...”, - скаржиться лисичанин.
Читать на vchaspik.ua
