Критична ситуація на енергоринку не отримала належної реакції — Галущенко
НКРЭКУ Аномальне падіння цін на електроенергію в травні нижче собівартості виробництва призвело до хронічної збитковості всіх генеруючих компаній. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко під час виступу в Верховній Раді.
«Середньозважена ціна на добу наперед впала до історичного мінімуму взагалі за весь період існування ринку електричної енергії. І вона набагато була менша, ніж навіть собівартість електроенергії, яку виробляє державна підприємство «Енергоатом», це найнижча собівартість в державі.
Безумовно, що для всіх інших типів генерації такі цінові показники є дуже глибоко збитковими», — зазначив міністр. За його словами, обвал цін призвів до фінансового розбалансування держкомпаній і поставив під загрозу підгтовку до
. Читать на w-n.com.ua


