

Кремль не причетний? Російські хакери отримали 90 млн доларів викупу
Угруповання хакерів DarkSide, яке американська влада підозрює в атаці на трубопровід Colonial Pipeline на початку травня, отримала з жовтня минулого року не менше 90 мільйонів доларів в якості викупу. До такого висновку дійшла аналітична компанія Elliptic, що базується в Лондоні.
8 травня компанія Colonial Pipeline, яка є найбільшим в США оператором трубопроводів пального, повідомила, що її комп'ютерну систему атакував вірус-вимагач. Телеканал CNN, провівши журналістське розслідування, заявив, що за кібератакою стоїть угрупування російських хакерів DarkSide. Воно застосовувало шкідливі програми, шифрувальні дані в комп'ютерах, і зажадала викуп за розшифровку.
Colonial Pipeline довелося на кілька днів призупинити роботу трубопроводу. У ряді
Читать на fakty.ua
