Компанія Toyota готується випустити 15 нових електромобілів
Автоконцерн Toyota Motor повідомив про свою нову стратегію – компанія почне займатися виробництвом електрокарів і до 2025 року випустить лінійку з 15 електричних авто.
Як передають з посиланням на видання , перший можуть представити вже до кінця 2021 року.
Спільно з Subaru компанія показала концептуальний варіант позашляховика bZ4X на автосалоні Auto Shanghai 2021. Точні характеристики в компанії не розкрили, проте уточнили, що виробництво налагодять в Китаї і Японії. Автомобіль побудують на новій платформі e-TNGA. bZ4X з’явиться в продажу до середини 2022 року.
В цілому Toyota випустить 70 нових автомобілів до 2025 року, в тому числі гібридні моделі та електромобілі на паливних елементах. Випустивши лінійку з 15 електрокарів в компанії
Читать на enovosty.com
