Коли всі АЕС відновлять роботу в українській енергосистемі, пояснили у Міненерго
У країні відбувся блекаут енергосистеми, проте до кінця дня всі українські АЕС знову поновлять роботу в українській енергосистемі. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко в ефірі єдиних новин.
«Ми розраховуємо, що увечері (четверга. – Ред.) почнуть працювати АЕС, віддавати електроенергію в мережу, і це значно скоротить дефіцит. Це вперше, коли одночасно було відключено всі чотири АЕС», – сказав він.
Читайте також: Про ситуацію з електропостачанням, водою та транспортом у столиці відзвітували у КДВА
Галущенко також зазначив, що сьогодні о четвертій ранку фахівцям вдалося об'єднати енергосистему і зараз вона працює як єдина. Вже заживлені об'єкти критичної інфраструктури по всій країні та обсяг генерації збільшуватимуть протягом дня.
Якщо повторного обстрілу не відбудеться, до кінця дня енергетики зменшать дефіцит в енергосистемі і Україна зможе повернутися до планових відключень.
Фото: pixabay.com
Олеся Цвірка
Читать на lenta.ua
