"Із запуском газу та світла ніхто не поспішає": Жителі Луганщини розповіли про ситуацію у Новодружеську
На тимчасово захоплених територіях Луганщини загарбники продовжують обіцяти - газ, світло, воду, а не за горами холоду. Так в окупованому Новодружеську Луганської області газу немає і ніхто не поспішає його запускати.
Про це повідомляють місцеві жителі у регіональних пабліках, передає Час Пік. "Обстановка стабільно важка і напружена.
Погода все холодніша, а газу все немає і з її запуском ніхто не поспішає", - пишуть у мережі. З електрикою в Новодружеську та Привілля ситуація така сама.
"Щодо води - "влада" сором'язливо мовчить, але за поточною ситуацією зрозуміло, що централізованого водопостачання не буде мінімум до весни-літа", - пишуть жителі міста. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua