
HIMARS знищили 11 складів із ворожими боєприпасами - карта
Російські окупанти втратили з 28 червня по 6 липня 11 складів із військовою технікою. Таке досягнення української армії стало можливим завдяки застосуванню далекобійних РСЗВ HIMARS. Про це з посиланням на ВВС повідомляє tg-канал Реальна війна.Склади з ворожими боєприпасами перебували на тимчасово окупованій території України. На карті показано докладно, де вони розміщувалися.
Таким чином, за 9 днів російські окупанти недорахувалися одинадцяти складів з боєприпасами.
Читайте також: На Запорізькому напрямку ЗСУ атакували окупантів із HIMARS (ФОТО)
Нагадаємо, за даними експертів ISW, Кремль змушений взяти у війні проти України оперативну паузу.
Фото: Facebook
Читайте також: ЗСУ знищили російський склад боєприпасів у Сніжному на Донеччині
Ирина Костюченко
Читать на lenta.ua