Харківського прокурора покарали за втечу з місця ДТП
Перебуваючи в місті Кіцмань Чернівецької області, начальник відділу організаційно-методичної роботи Харківської обласної прокуратури Юлія Семенець після сварки та бійки з чоловіком перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння вчинила ДТП та намагалась втекти з місця пригоди. Про це редакції стало відомо з рішення КДКП.Згідно з матеріалами справи, 15 квітня цього року близько 23:30 мешканці будинку у місті Кіцмань почули сварку між чоловіком та жінкою. Після цього, вони побачили, як чоловік та жінка у дворі будинку почали завантажувати речі в автомобіль.Жінка сіла за кермо і спробувала виїхати з місця паркування у дворі будинку, проте здійснила наїзд на інший припаркований автомобіль.
Чоловік підбіг до автомобіля, сів на переднє пасажирське сидіння та автомобіль почав виїжджати з двору. Свідки відразу ж викликали патрульну поліцію, котра прибувши на місце виклику заблокувала виїзд з двору.За свідченнями правоохоронців, 16 квітня о 00:05, під час комендантської години, вони отримали виклик. Прибувши на місце вони виявили автомобіль Nissan X-Trail та встановили особу, що керувала автомобілем.
Нею виявилась Юлія Семенець. При перевірці документів поліцейський побачив на обличчі Семенець садно, а на її головному уборі – пляму крові.У чоловіка, що сидів поруч, також були рани на обличчі у вигляді порізів та садна. Надалі, під час складання схеми ДТП, до поліцейського підійшов власник пошкодженого авто та повідомив, що Семенець ймовірно перебуває у стані алкогольного сп’яніння.В ході перевірки у Кіцманській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування було встановлено вміст алкоголю 1,03 проміле.
Читать на 368.media


