Глави МЗС семи країн прибули до Києва
Міністри закордонних справ Литви, Латвії, Естонії, Фінляндії, Швеції, Норвегії та Ісландії прибули з візитом до Києва.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на очільника латвійського МЗС Едгарса Рінкевичса в Twitter.
За словами міністра, політики у Києві проведуть ряд зустрічей з керівництвом України. Темою переговорів буде подальша підтримка України.
"Це найбільша група міністрів, яка відвідала Україну з початку російської агресії. Головне питання - як далі підтримувати Україну", - написав Рінкевичс.
Водночас міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу у соцмережах зазначив, що країни Балтії та Північної Європи продовжать підтримувати українців, попри російські атаки.
"Сьогодні в Києві на знак повної солідарності з Україною. Попри бомбові дощі та варварську жорстокість Росії, Україна переможе!" - зазначив він.
Нагадаємо, що 26 листопада прем'єр Бельгії Александр Де Кроо відвідав Київ. Він зустрівся з президентом Володимиром Зеленський та анонсував новий пакет допомоги.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Читать на rbc.ua
