Екс-міністр: Київ має зупинитися відсотків на 50, або на 60, і ось чому
Треба зробити все, щоб бажання їхати на роботу не перетворювалось у кількість смертей і лікарів, які цілодобово працюють, а потім падають в коридорах. Про це в ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту інтернет-видання Новини України — From-UA розповів колишній міністр аграрної політики України Ігор Швайка.
Коментуючи другий день локдауну у Києві і те, що ще вчора були люди, які не змогли потрапити на роботу, та скажені ціни на таксі, наш співрозмовник зауважує наступне: «Колись давно Господь мої ступи направив у Відень, де мені сказали: у нас філософія міста полягає у тому, що центр міста не зручний і неприйнятний для приватного автотранспорту. Тобто на машині ти туди можеш заїхати, але ти ніде не запаркуєшся, а якщо поставиш під знаком, то ти
Читать на from-ua.com