"Дощ, вода, відро, ванна": Як виживають жителі Лисичанська
Жителям тимчасово окупованого Лисичанська Луганської області виживати в місті стає все складніше. У місті постійно чути звуки вибухів, а через відсутність води людям доводиться збирати дощову. Про це повідомляє Telegram-канал "Донбас оперативний", передає 'Час Пік.
Як повідомляють жителі міста, які евакуювалися в безпечні райони України, і змогли зв'язатися з рідними та знайомими в Лисичанську, що "голосно" осторонь НПЗ. У місті постійно чути звуки вибухів, а люди вже бояться говорити, що "тихо", одразу "приліт". "Люди бояться говорити, що в місті тихо.
А то одразу, за дивним збігом обставин, одразу приліт", - повідомляють місцеві жителі. Для своїх потреб люди збирають дощову воду. "Знову дощ пішов, досить сильний.
Читать на vchaspik.ua