"Донбас ще ніколи так "добре" не жив": На окупованій Донеччині - вода раз на тиждень
На територіях, які вирішила "звільнити" Росія, незмінно починаються проблеми із комунальними комунікаціями. Одна з найнагальніших проблем окупованих територій сьогодні – вода, повідомляє Час Пік. З водопостачанням великі проблеми навіть у тих районах, де не було активних бойових дій.
Наприклад, у Донецьку, Макіївці, Ясинуватій води в кранах частіше немає, ніж вона є. Окупанти пояснюють це бойовими діями, якими пошкоджено обладнання. Місцеві мешканці змушені задовольнятися привізною водою або чекати по 6 днів, доки вода з'явиться у крані на три години.
Саме з такою періодичністю тепер подаватиметься вода у Макіївці, повідомив у Фейсбуці громадський активіст Віталій Шведов. "Сподіваюся, що прихильники "руського миру" нарешті отримали те, до чого прагнули, в Макіївці тепер вода 1 раз на шість днів, тобто раз на тиждень. Росіянам залишилося перевести вдячних прихильників на триразове харчування, понеділок, середа, п'ятниця...
Я не розумію, як можно до цього прагнути. Росія нарулила....", - пише він. Також у соцмережах з'явилося відео з Донецька, на якому зображена черга за водою.
Як зазначає один із регіональних Телеграм-каналів, Донбас ще ніколи так "добре" не жив. Вся суть "руського міру" - жителі колись одного з найуспішніших міст України тепер змушені терпіти справжні знущання та приниження. Заради цього "ватна" частина місцевого населення кликала до себе окупантів?..
Читать на vchaspik.ua
