Дівчинка-підліток, яку було поранено у середу на зупинці транспорту, йде на поправку
Лікарі сподіваються на повне одужання 15-річної харків’янки, пораненої під час ранкового обстрілу Харкова у середу, 20 липня.
Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов.
«У середу на зупинці троє поранених та троє вбитих. Серед них – 13-річний хлопчик. Найстрашніше для батьків – ховати своїх дітей! Слава Богу, що його 15-річна сестра, яка була з ним на зупинці і була поранена, пішла на поправку і лікарі сподіваються на її якнайшвидше одужання», — написав він.
Нагадаємо, окупанти вранці 20 липня вдарили по Салтівці з реактивних систем залпового вогню — «приліт» був поруч із зупинкою громадського транспорту, через що загинули троє людей, серед яких 13-річний хлопчик. Його 15-річна сестра та 72-річна жінка отримали поранення.
Чтобы узнавать о самом важном, актуальном, интересном в Харькове, Украине и мире:подписывайтесь на нас в Telegram и обсуждайте новости в нашем чатеприсоединяйтесь к нам в соцсетях: Facebook Instagram смотрите в Youtube, TikTok, и на Телеканале Simon
Читать на objectiv.tv