Дистанційне навчання знизило якість освіти, – опитування
Переважна більшість українських громадян вважають, що запровадження дистанційних інструментів і методів навчання у 2020-2021 роках знизило якість середньої освіти. Про це йдеться у результатах онлайн опитування українців, що проведено Українським інститутом майбутнього разом з «Нью Імідж Маркетинг Груп».
Зокрема, 72% респондентів зазначили, що запровадження дистанційних інструментів і методів навчання частково або відчутно знизило якість шкільної освіти.
Протилежної думки додержуються лише 9% опитаних громадян. Стільки ж вважають, що протягом цього часу нічого не змінилося.
Окрім того більшість громадян висловили переконання, що хороший підручник вирішує все. Саме так вважає 71% респондентів.
«Тобто хороша освіта для більшості дорослих
Читать на from-ua.com
