Держекоінспекція перевірить, як суб'єкти господарювання утилізують медвідходи
Про це повідомляється на офіційному сайті Держекоінспекції. «Держекоінспекція проведе позапланову перевірку суб’єктів господарювання у сфері поводження з медичними відходами за дорученням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.
Будемо контролювати відповідність реальної діяльності підприємств виданим дозвільним документам», - заявив голова ДЕІ Андрій Мальований. Так протягом минулого року в Україні утворилось приблизно 100 тисяч тонн медвідходів, однак лише 50 тисяч забрали перевізники, а про кількість утилізованих відходів взагалі не відомо.
«Протягом минулого року в Україні було утворено близько 100 тисяч тонн медичних відходів і лише половина від цієї кількості передана перевізникам для подальшої утилізації. Скільки з них утилізується
. Читать на ukrainianwall.com
