ЦПД спростував фейк про дефіцит солі в Україні
повідомив Центр протидії дезінформації при РНБО України.Наголошується, що в інтернеті поширюється низка фейків про ситуацію з сіллю в Україні. Зокрема, ЦПД зауважує, що держпідприємство “Артемсіль”, розташоване в місті Соледар Донецької області, у квітні зупинило виробництво солі через обстріли загарбників та небезпеку для працівників.
Однак у великих мережевих супермаркетах залишається запас солі в декілька тисяч тонн.Також повідомляється, що у роздрібних магазинах штучно завищують ціни на сіль через великий попит та бажання “заробити”.“Масоване придбання солі у великій кількості й призводить до дефіциту та подальшого підвищення цін”, – наголошується у повідомленні ЦПД.Також спростовано фейк про те, начебто виробники ковбас та заводи з консервації викупили всю сіль. Центр зазначає, що вони використовують імпортну спеціально підготовлену сіль.
Читать на bykvu.com