Це зробив один безпілотник?: названо втрати після вчорашнього удару по авіабазі Енгельс
Вчорашній нічний удар по основній російській авіабазі стратегічних ракетоносців Енгельс-2 змусив повітряно-космічні сили РФ в терміновому порядку передислокувати свої літаки на інші аеродроми. У РФ заявляють, що над авіабазою було збито українського безпілотника, наслідком стала загибель трьох людей і поранення чотирьох, передає Час Пік з посиланням на росЗМІ.
За даними деяких джерел, після удару було пошкоджено: 5 бомбардувальників ТУ-95МС, 17 окупантів загинули, 26 поранено, 3 з них у тяжкому стані. Знищено диспетчерську вежу.
І це все зробив один безпілотник за 800 км? Нагадаємо, що Міноборони РФ заявило, що Україна атакувала аеродром за допомогою ударного безпілотника. 26 грудня о 1:35 кошти протиповітряної оборони ВКС РФ збили український безпілотник - примітно, що 26 грудня у РФ відзначають день ППО.
Стверджується, що БПЛА збили під час підльоту на військовий аеродром "Енгельс". Внаслідок падіння уламків троє військових із технічного складу отримали смертельні поранення.
При цьому у відомстві запевняють, що літаки не постраждали. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua
