Байден погодився зустрітися з Путіним, але є умова
Президенти Росії і США Володимир Путін та Джозеф Байден прийняли. Порядок денний саміту має бути підготовлений держсекретарем США Ентоні Блінкеном і главою МЗС Росії Сергієм Лавровим під час їхньої зустрічі 24 лютого, повідомили Telegram-ЗМІ.
«Президент республіки говорив з президентом Сполучених Штатів Америки Джо Байденом, а також з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Він запропонував провести саміт між президентом Байденом і президентом Путіним, а потім з усіма зацікавленими сторонами з безпеки та стратегічної стабільності в Європі. Президенти Байден і Путін ухвалили принцип такого саміту», — йдеться у Єлисейського палацу.
Окремо Макрон підкреслив, що Байден і Путін зможуть провести переговори «тільки в тому випадку, якщо Росія не вторгнеться в Україну».
Факт домовленості щодо зустрічі Байдена з Путіним офіційно підтвердили і в Білому домі.
«Держсекретар Блінкен і міністр Лавров повинні зустрітися цього тижня в Європі за умови, що Росія не розпочне військових дій. Президент Байден у принципі погодився на зустріч з президентом Путіним після цієї зустрічі, знову ж таки, якщо вторгнення не відбудеться», — йдеться в заяві спікера Білого дому Джен Псакі.
Втім, вона заявила і про готовність до застосування посилених антиросійських санкцій, «якщо Росія вибере війну».
«Зараз, схоже, Росія дуже прискорює та продовжує підготовку до повномасштабного нападу на Україну», — констатувала представник Білого дому.
Нагадаємо,, що передбачають відлучення Росії від міжнародних фінансових ринків та доступу до її основних експортних ринків. При цьому раніше президент Зеленський на Мюнхенській безпековій конференції .
За його словами, Україна ініціює проведення консультацій у рамках Будапештського меморандуму, а якщо вони
Читать на fakty.ua