
«Батальйон Монако»: Рада може позбавити мандатів нардепів, що втекли за кордон
До Верховної Ради подано звернення про дострокове позбавлення повноважень народних депутатів, які напередодні повномасштабного вторгнення рф виїхали з України й вже протягом шести місяців не брали участі у засіданнях ВР. Про це повідомила народний депутат від Слуги народу Мар’яна Безугла.
З її словами, йдеться про таких нардепів, як Вадим Столар, Ігор Абрамович та Григорій Суркіс.
Раніше з закликом позбавити мандатів цих депутатів виступила головний редактор «Української правди» Севгіль Мусаєва.
Варто зазначити, що вислів «Батальйон «Монако» з'явився після розслідування Української правди про українських біженців, а саме олігархів та бізнесменів, які пересиджують війну в Україну на Лазуровому узбережжі. Зокрема, про нардепів Вадима Столара, Ігоря Абрамовича та Григорія Суркіса.
Після оприлюднення інформації про перебування деяких надрепів за кордоном такий тривалий час в ДБР заявили, що вивчають питання законності перетину кордону фігурантами росзлідування.
Читать на thepage.ua
