«Антон вивів і врятував понад 30 осіб» – історія захисника України, який загинув рятуючи людей
розповіла дружина його брата Олександра Арнаутова. Коли він йшов на війну, його запитали: “Чому ти пішов воювати? Ти ж не професійний військовий”. На що Антон відповів: “Я хочу допомогти. Хоча б снайперу витирати піт.
Якщо я зможу врятувати хоч одну людину, я не можу залишатися вдома. Я потрібний там”.Він розумів, що кожна людина має своє маленьке пекельце, і тому дотримувався принципу: не роби гірше, а допоможи.
Зі школи його називали Мати Тереза.Фото: Alexandra ArnautovaАнтон був успішним розробником програмного забезпечення, але кайфував від створення масштабних івентів. У команді та на події все добре функціонувало, бо він бачив процес івента з усіх боків та лагодив усі дірочки, які могли бути. І потім тішився, що люди щасливі через те, що він робить.На війну Антон пішов добровольцем, спочатку прийшовши в тероборону, потім поїхавши на схід, будучи у складі 111 луганської бригади.Після одного бою зникли двоє військових.
Командир вирішив не перевіряти, що з ними, бо обстріли не припинялися, але Антона мучило це, і він вирішив дізнатися, чи вони живі.Поодинці він вирішив провести розвідку, щоб виявити зниклих людей. Він примудрився зайти в тил рашистів на 400 метрів поповзом. Все дізнався, і благополучно повернувся.Фото: Alexandra ArnautovaКомандир потім з ним посварився, кажучи, що такі ризики не виправдані. Але в цьому був Антон…Антон вивів та врятував понад 30 людей, виводячи людей з-під обстрілів. 24 травня він вкотре виводив людей із локації, і під його ногами розірвалася мінометна міна.У своїй роті він залишить по собі не лише теплий слід спогадів та збережені життя.
Читать на bykvu.com
