



ЗСУ знищили ворожі танки, які штурмували наші позиції | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
Бійці Збройних сил України знищили два танки російських окупантів, які штурмували наші позиції і майже до них доїхали. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» повідомив народний депутат, фронтовий волонтер і блогер Юрій Мисягін, оприлюднивши відповідне відео.
Ролик знятий з окопу нашим захисником, який розповів про ситуацію вже після бою. Перший танк зумів під’їхати приблизно на шістдесят метрів. Він пошкоджений, але через близькість до наших позицій в загарбників немає можливості евакуювати його на ремонт. Можливо, це зроблять Сили оборони.
Другий танк був буквально знищений десь за півтори сотні метрів від нашої позиції – йому відірвало башту, а інші частини розкидало по всьому полю.
Якою саме зброєю в них влучили, і яка доля екіпажів, невідомо
<p lang=«uk» dir=«ltr» xml:lang=«uk»>Російські танки було зупинено та знищено на відстань близько 100 метрів від позицій українських підрозділів. І накидки-мангали не врятували ?https://t.co/DgWWtulGkR pic.twitter.com/8m2aALZvc5— Юрiй Мисягiн (@2uwmp) April 9, 2023
<hr />Подпишитесь на новости<hr /> Читать на real-vin.com