



ЗСУ затрофеїли майже дві третини втрачених Росією БМП | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
Російські окупанти з початку широкомасштабного вторгнення втратили в Україні щонайменше 8044 одиниць військової техніки, що підтверджується фото та відеодоказами. Про це повідомив нідерландський мілітарний портал «Oryx».
В тому числі ворог втратив 1504 танки. З них 522 захоплено Збройними силами України, 56 покинуто (в підсумку теж захоплено ЗСУ), 862 знищено, 64 пошкоджено. Дуже велика доля трофейних танків (більше третини) пояснюється методикою збору інформації експертами «Oryx».
Справа в тому, що вони обліковують лише індивідуально упізнану техніку, наприклад, по серійному номеру. Звісно, практично вся трофейна техніка потрапила в інтернет в вигляді фото та відеозвітів. Тоді як значна частина знищеної або зовсім не відображена в мережі, або присутня там недостатньо чітко для «персоніфікації».
З бойовими машинами піхоти ця ситуація ще гротескніша: по даним «Oryx» загальні втрати становлять 1078 одиниць, з них захоплено 553 і покинуто ще 80 – майже дві третини (59%).
Тим часом, Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що за період з 24 лютого по 21 листопада ворог втратив 2892 танки та 5822 бойових броньованих машин, з них за вчора 6 і 5 відповідно.
<hr />Подпишитесь на новости<hr /> Читать на real-vin.com