ЗСУ просунулися вперед біля Новопрокопівки на Запоріжжі
На Мелітопольському напрямку в районі нашого проривного плацдарму південніше міста Оріхів Запорізької області минулої доби російські окупанти атакували позиції Сил оборони в районах Малої Токмачки та Вербового, що обернулося для них значними втратами у живій силі і техніці.
Крім того, загарбники завдавали авіаційні удари по нещодавно звільненому Роботиному.
Попри це наші захисники продовжили ведення наступальної операції на цій ділянці фронту: «Знищують ворога, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території, закріплюються на досягнутих рубежах».
Про це без конкретики в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого заявив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.
В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на повідомлення західних OSINT-дослідників, які стверджують, що ЗСУ продовжують рухатися вперед східніше окупованої Новопрокопівки.
<hr />Подпишитесь на новости<hr /> Читать на real-vin.com