Зеленський візьме участь в саміті G20: в якому форматі
Президент Володимир Зеленський братиме участь в саміті G20, що пройде на Балі в Індонезії. Ймовірно, глава держави приєднається онлайн.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на "Суспільне".
"В якомусь форматі, звичайно, що Володимир Зеленський візьме участь у саміті G20. Більше сказати не можу", - сказав виданню речник президента Сергій Никифоров.
Зазначимо, що участь на цьому саміті може взяти і російський диктатор Володимир Путін.
За словами президента Індонезії Джоко Відодо, Путін візьме участь у саміті лідерів "якщо у нього буде така можливість". Але якщо у диктатора цього не вдасться, то президент Індонезії проситиме його доєднатися віртуально.
Новина доповнюється...
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Читать на rbc.ua
