

Зеленський прокоментував ранковий обстріл Харкова (відео)
Президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні прокоментував обстріл Харкова армією РФ вранці 21 липня.
«Сьогодні російська армія знову обстріляла з реактивної артилерії Салтівський район Харкова. Суто цивільні об’єкти — житловий будинок, торговельні павільйони, громадський транспорт. Станом на цей час відомо про трьох загиблих, більше 20 людей у списку поранених», — сказав він.
За словами Зеленскького, також з «Ураганів» загарбники обстріляли Слов’янську громаду на Донбасі і вдарили «Іскандерами» по Краматорську.
«І кожен з таких російських обстрілів — це аргумент, щоб Україна отримала більше HIMARS та іншого сучасного ефективного озброєння. Кожен з таких обстрілів тільки посилює наше прагнення до перемоги над окупантами. Неодмінно це буде», — додав президент.
Нагадаємо, що 21 липня о 9:30 ранку окупанти обстріляли, попередньо, з реактивних систем залпового вогню «Ураган» зупинку громадського транспорту біля ринку в Київському районі Харкова. Також у Салтівському районі окупанти влучили у житловий будинок — постраждали троє мирних мешканців.
Чтобы узнавать о самом важном, актуальном, интересном в Харькове, Украине и мире:подписывайтесь на нас в Telegram и обсуждайте новости в нашем чатеприсоединяйтесь к нам в соцсетях: Facebook Instagram смотрите в Youtube, TikTok, и на Телеканале Simon
Читать на objectiv.tv
