Забирають навіть з діабетом та ішемією мозку: у росії почали «мобілізувати» людей з цілими «букетами» захворювань
У ході в росії стали «призивати» навіть людей старшого віку, які ніколи не мали відношення до військової служби.
Так, у Волгоградській області повістка прийшла 58-річному директору школи хутора Калмиковський. Про це Telegram-канал «Обережно, новини».
Донька «призовника» розповіла, що батько не проходив армійську службу, лише навчався на військовій кафедрі. У нього є проблеми зі здоров'ям, такі як діабет, гіпертонія, міопія середнього ступеня обох очей.
За словами дівчини, співробітники військового комісаріату прийшли з повісткою в ніч на 21 вересня, а вже через добу його забрали у військкомат і подальшим відправленням на військовий вишкіл. Вона зверталася зі скаргою до адміністрації міста, місцевого військкомату, а також до Міноборони по гарячій лінії. Всюди їй відповіли, що цей факт є порушенням, проте допомогу не запропонували.
Оскільки чоловік був директором загальноосвітньої установи, у школі довелося призупинити навчальний процес. Відділ освіти нічим не зміг допомогти у вирішенні проблеми.
Про подібний випадок все в тій же Волгоградській області під часткову мобілізацію потрапив 63-річний пенсіонер з ішемією мозку та діабетом другого ступеня. Про це Telegram-канал Baza.
Зазначається, що до пенсійного віку підполковник запасу Олександр Єрмолаєв з Краснослободська обіймав посаду заступника командира частини з матеріально-технічного забезпечення, а також він був заступником директора заводу з ліквідації хімічної зброї. За даними порталу, вранці 22 вересня голова Середньоахтубінського району вручив чоловікові повістку, після чого той вирушив для проходження медичної комісії на острів Зелений.
За словами Єрмолаєва, лікар сказав, що з його хворобами можна вирушати «на фронт». Наразі пенсіонер перебуває на полігоні Прудбой
Читать на fakty.ua



