"За кого ми воюємо, якщо ви помрете?!": Мешканці Луганщини відмовляються від евакуації, Гайдай висловився жорстко
Хоча обстріли вільної території Луганщини значно посилилися, люди знову відмовляються виїжджати у безпечні регіони. Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у соцмережі повідомив, що сьогодні евакуювали лише трьох людей - двох жителів Білогорівки та одного сєвєродончанина. "Бути зараз на Луганщині - це лише про виживання.
Але люди готові це терпіти і гратися в долю. Вибачте за слова…але… Не кажіть потім, що Вас покинули", - зазначив очільник області. Гайдай підкреслив, що кожен день поліція та волонтери привозять гуманітарку і благають виїжджати, сьогодні вмовили лише трьох людей.
"Евакуювати складно. Всі дороги обстрілюються, але наша броньована автівка та наші герої продовжують рятувати і роблять це успішно. Понад 40 тисяч мешканців області спокійно чекають на повернення в інших регіонах.
Живі. І це найважливіше. За кого ми тоді воюємо, якщо Ви помрете?!" - звернувся до земляків Гайдай.
Читать на vchaspik.ua
