
Як працює неякісний вентилятор фейків: дайджест пропаганди рф за 15 червня
пушиліна наказали медійно ігнорувати у санкт-петербурзі, а «Известия» надрукували український «секретний документ» на дивній мові Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки зібрав головні фейки та наративи пропаганди РФ за 15 червня. Немедійне «побратимство» ватажка так званої «ДНР» та глави Петербурга Важкий тягар російського «шефства» Небензі та Лаврову відповів «Трибунал для Путіна» Чергові «известия» про СБУ та біолабораторії США Немедійне «братство» ватажка так званої «ДНР» та глави Петербурга 15 червня в Санкт-Петербурзі під гаслом «Новий світ – нові можливості» відкрився міжнародний економічний форум (ПМЕФ). З найважливішого економічного: Кіркоров підписав договір з головою Ленінградської області про будівництво торгово-розважального комплексу.
З представницького: урочисто з’явились два таліби: заступник голови торгово-промислової палати та голова дипмісії, а також (як повідомили російські ЗМІ) «представницькі делегації Судану та Еритреї». З коштовного: анімований пакетик соди від російської держкомпанії «Башсода». За даними ВВС, це найдорожчий стенд на ПМЕФ.
Його створення коштувало компанії 400 млн рублів. Середня зарплата содовиків 44 000 рублів. Тобто на цей пакетик компанія витратила близько 9000 зарплат своїх працівників.
НАСПРАВДІ, найцікавіше було на урочистому відкритті ПМЕФ. Губернатор Петербургу Беглов та ватажок так званої «ДНР» Пушилін відкрили форум холостим залпом з гармати Петропавлівської фортеці. Звичайно, не вистачало талібів, які б водночас стріляли з автоматів у повітря.
Але це в майбутньому. Який форум, такі й залпи. Telegram-канал Ротонда помітив наступне.
Читать на ukrinform.ru