
Yahoo оголосила, що йде з Китаю через «напружену обстановку в країні»
Американська компанія Yahoo оголосила про те, що остаточно припиняє надавати свої послуги в Китаї і йде з країни. Про це пише The South China Morning Post.
Таке рішення компанія прийняла у зв'язку з «все більш напруженою діловою та юридичною обстановкою» у країні, зазначили представники компанії.
«Yahoo залишається прихильною до прав наших користувачів та ідеї вільного й відкритого інтернету».
Станом на сьогодні Yahoo вже не перша американська технологічна компанія, яка пішла з Китаю. У жовтні про припинення роботи у Китаї свого сервісу LinkedIn оголосила компанія Microsoft.
Yahoo була однією з перших та найенергійніших американських технологічних компаній на китайському ринку. Зокрема, вона була одним із перших інвесторів Alibaba, проте за
Читать на goodnews.ua
