Вступникам до вузів у 2022 році необхідно зареєструватися в загальній системі
Для участі у тестуванні для вступу до вузів у 2022 році необхідно бути зареєстрованим у системі учасників ЗНО, повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО).
Міністерство освіти зараз розробляє Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році. У ньому буде докладно описано, як саме відбуватиметься вступ, які іспити і в якому форматі потрібно буде складати.
Вступна кампанія – 2022: Шкарлет розповів, які варіанти пропонуються
«Для організації будь-яких іспитів потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань. Таку інформацію ми отримаємо з бази даних реєстрації для участі у ЗНО», – йдеться у повідомленні УЦОЯО.
Якщо випускники шкіл вже зареєструвалися для участі у ЗНО (заповнили реєстраційну карту, зібрали пакет реєстраційних документів та віддали його керівнику навчального закладу або самостійно відправили до одного з регіональних центрів оцінки якості освіти), то вони є потенційними учасниками вступних іспитів у вищу освіту
Тим, хто цього не зробив, до 9 квітня потрібно створити хоча б реєстраційну картку в системі. Таку картку не обов'язково створювати особисто випускнику, на його прохання це може зробити будь-яка людина. Це особливо важливо для тих, хто зараз перебуває на тимчасово окупованих територіях та не має доступу до Інтернету.
Контекст. 24 березня Верховна Рада скасувала складання державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного професійного вступного іспиту у 2022 році.
Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет сказав, що у 2022 році для вступу на бюджет абітурієнтам необхідно буде скласти національний мультипредметний тест, а контрактникам – лише подати мотиваційного листа.
Вступна кампанія — 2022.
Читать на thepage.ua
