


Вперше було помічено рух колони російських танків у бік Донецька
На території Донецької області було виявлено нову військову активність. Вперше російські танки вирушили до Донецька. Про це повідомив мер Маріуполя Петро Андрещенко в Telegram, передає Час Пік.
За його словами, було помічено важку техніку, яку росіяни почали розставляти містом на Лівобережжі і недалеко від "Азовталі". "Поки - просто зберігання. Вперше ‼️ сьогодні колона з 15 танків з позначкою "Дарів Смерті" поїхала у бік Донецька.
У районі с. Урзуф два дні поспіль звуки роботи важкої артилерії. "Ульоти", - розповів Андрющенко.
Разом з тим, уперше з початку війни під Урзуфом також було чути звук "прильоту". "Подробиці з'ясовуємо, але це справді хороша новина", - додав Андрющенко. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua