Українські захисники вкотре добряче вгатили по Антонівському мосту
Херсонські телеграм-канали повідомили про серію гучних вибухів в районі Антонівського мосту близько 13:00. Російські пропагандисти заявили, що місцеві чули звуки ППО, яке спрацювало близько 10 разів.
Антонівський міст вийшов із чату: чому окупантів не врятують переправи через Дніпро
В оперативному командуванні «Південь» удар по об’єкту підтвердили.
Окрім того, вона повідомила, що напередодні, 21 серпня, ЗСУ вчергове вдарили по Каховському мосту. Гуменюк додала, що українські артилеристи філігранно відпрацювали по гідротехнічній споруді. За її словами, удари наносяться не лише по мостах, а й по техніці та матеріалам, які мають бути використані для ремонтних робіт.
РосЗМІ також прокоментували удар.За їхніми даними, «українські війська обстріляли з HIMARS Антонівський міст у Херсоні, постраждали 15 осіб із співробітників ремонтної бригади»,
Водночас депутат місцевої облради Сергій Хлань заявив, що росіяни намагаються створити через Дніпро переправу з використанням барж.
Він наголосив, що потужна течія не дає змогу російським загарбникам навести повноцінну переправу, якою можна було б скористатись для переправлення навіть легковиків, не кажучи вже про військову техніку.
Влучання акуратне, але дієве: ЗСУ зробили Каховський міст непридатним для руху
Контекст. Антонівський міст через річку Дніпро з’єднує Херсон із лівобережжям. Його довжина складає майже 1,5 км. Для росіян об’єкт має стратегічну цінність, оскільки саме ним вони отримують боєприпаси для підрозділів армії рф, що наразі дислокуються на тимчасово окупованій Херсонщині. Водночас найближча переправа через Дніпро розташована в Новій Каховці за 90 км..
Читать на thepage.ua

