Угорщина блокує участь України у засіданнях НАТО
МЗС України підтвердило, що участь міністра закордонних справ Дмитра Кулеби в офіційній зустрічі глав МЗС країн НАТО відбулася у форматі окремої зустрічі, а не у рамках Комісії Україна-НАТО через вето Угорщини. 29-30 листопада у столиці Румунії Бухаресті відбувається зустріч міністрів закордонних справ країн НАТО, де, серед іншого, обговорюється й ситуація в Україні.
Однак глава МЗС Дмитро Кулеба потрапити на офіційну сесію не зміг через позицію Угорщини з цього питання. Про це пише видання ]]>]]>, передає Час Пік.
У рамках зустрічі дипломати обговорюють шляхи розширення допомоги Україні. Угорщина виступила проти участі глави МЗС України Дмитра Кулеби в офіційній сесії, тож український міністр вимушено зустрічався з колегами за окремою вечерею.
Дмитро Кулеба обговорить разом із колегами подальшу військову допомогу нашій державі, а також відновлення енергетичної інфраструктури України. "Угорщина блокує проведення засідань Комісії Україна-НАТО вище за рівень послів, починаючи з 2017 року.
Читать на vchaspik.ua

