У мережі повідомляють про перебої зі світлом у Молдові на тлі вибухів в Одесі
У понеділок, 5 грудня, вдень у Молдові розпочалися перебої зі світлом після того, як в Одесі пролунали вибухи.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на місцеві Telegram-канали.
За їхньою інформацією, по всій країні спостерігаються перебої з подачею електроенергії.
При цьому в Кишиневі у мешканців світло згасло на мить після падіння напруги. Також блимали включені лампочки.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що у понеділок, 5 грудня, російські окупанти запустили ракети по Україні.
В Одесі вдень місцеві жителі почули вибухи. Офіційні джерела поки що не повідомляли деталей події.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Читать на rbc.ua
