У Данії жінку засудили до 2 років в’язниці за заклики до насильства на акції коронаскептиків
Суд у Копенгагені засудив до 2 років ув’язнення жінку, яка під час протесту проти коронавірусних обмежень закликала «громити місто». Про це повідомляє The Local, пише «Європейська правда».
Жінка взяла участь та виступила з промовою на акції коронаскептиків 9 січня, організованого спільнотою «Men in Black». У промові пролунали в тому числі фрази «громити місто» та «зламати систему».
Того дня демонстрація переросла у заворушення. Засуджена жінка до останнього залишалася у перших рядах, попри заклики поліції розійтися.
Серед іншого, суд визнав її винною у словах та діях, які «сприяли грубому порушенню громадського порядку та застосуванню сили проти поліції». Спершу для неї вимагали один рік позбавлення волі, але суд врахував нове
. Читать на w-n.com.ua