
У центрі Луцька розпочали ремонт однієї з найбільших прибудинкових територій міста
У Луцьку ремонтують одну з найбільших прибудинкових територій міста, що об’єднує будинки вулиць Декабристів, 29, 31, Митрополита Андрея Шептицького, 32, 34 та проспекту Відродження, 5. Про це повідомляє .
Із міського бюджету на капітальне оновлення двору виділили майже 5 мільйонів гривень. Якість ремонтних робіт перевірили перший заступник міського голови Григорій Недопад та радник міського голови Ігор Поліщук.
«Двір був в такому стані, що неможливо було проїхати. Після ремонту все зміниться.
Його повністю викладуть тротуарною плиткою, адже в разі аварійної ситуації її можна легко вкласти на місце. Передбачено встановлення контейнерних майданчиків, розширення паркомісць, дитяче та спортивне обладнання, а також LED-освітлення», — розповів
. Читать на 1k.com.ua