У Белграді посилили карантинні заходи попри масові протести
Прем’єр-міністр Сербії Ана Брнабіч оголосила нові карантинні заходи для Белграда, серед яких немає комендантської години. Його можливе введення призвело до масових протестів в місті.
Про це повідомляє . Перший захід — заборона на проведення публічних зібрань понад 10 осіб у приміщенні і на вулиці.
Другий захід — обмеження кількості людей в приміщенні. Кожна установа повинна буде чітко вказати, скільки людей може перебувати всередині.
На людину має бути чотири квадратних метри території. Третій захід — обмежити робочий час приміщень з 9 години вечора до 6 години ранку.
Для відкритих майданчиків і садів робочий час залишається з 11 години вечора до 6 години ранку. Брнабіч сказала, що президент Александар Вучич мав рацію, коли попросив ввести
. Читать на 1k.com.ua

