Сєвєродонецьк живе фактично у середньовіччі: Стрюк по ситуацію в місті
Тимчасово окупований Сєвєродонецьк виживає майже без комунальних благ. Загарбників не турбують навіть купи сміття та стихійні поховання у місті. Голова міської військової адміністрації Олександр Стрюк розповів про поточну ситуацію в Сєвєродонецьку, передає Час Пік.
Він зазначив, що місто живе фактично у середньовіччі – світло окупанти провели лише в декілька десятків будинків, а в Сєвєродонецьку їх більше 700. Вода є погодинно, також лише у кількох десятках будинків старих районів, частково у нових районах, але не вище першого-другого поверху. Спостерігається дефіцит навіть технічної води. Газ підвели до міста, але розвести по місту його майже неможливо.
Підключено кілька будинків, у яких не більше 2-3 поверхів. Опалення немає і не передбачається, сміття із дворів практично не вивозиться. Окупаційна влада не переймається стихійними похованнями, які виникли в місті.
За словами Стрюка, більшу частину окупаційної "адміністрації" Сєвєродонецька складають представники так званої "ЛНР", які приїхали в місто. Але є й кілька сєвєродончан, які зрадили Україну. Стрюк зазначив, що, поки ЗСУ просуваються на Луганщині, окупаційна "адміністрація" Сєвєродонецька знаходиться в панічних настроях, хоча й намагається створити якусь картинку "відновлення" міста.
Читать на vchaspik.ua