
Стало відомо, як навчатимуться у Києві школярі з 1 вересня
За даними голосування, майже 70% батьків у Києві обрали для дітей очну форму навчання з 1 вересня. Про це заявила директор Департаменту освіти та науки КМДА Олена Фіданян, повідомляє Офіційний портал Києва.
"70% київських школярів, згідно з опитуванням батьків, з 1 вересня готові навчатися очно", - зазначили в КМДА.
Читайте також: Названо кількість українських шкіл із бомбосховищами
Попередньо за кордоном на 1 вересня перебуватиме майже 20% столичних школярів.Інші - тобто ті, хто не наважується відправляти дітей до школи, мають можливість або вчитися онлайн, або індивідуально.
Нагадаємо, що 75 відсотків столичних шкіл готові до очної форми навчання. Школи, в яких укриття не може вмістити всіх учнів із вчителями, перейдуть на двозмінне навчання.
Раніше було опубліковано список шкіл у Києві, де є бомбосховища. У ньому присутні всі райони, за винятком Дарницького та Подільського.
Фото: tg-канал Реальний Київ
Читайте також: Коли українські студенти зможуть повернутися до занять, – відповідь МОН
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua