Що буде з квартирами у Лисичанську?: Окупанти намагаються каламутити воду
У тимчасово окупованому Лисичанську Луганської області - хаос. Зокрема - щодо житлового фонду. Окупанти вигадали нові явища - "викуп" житла, а також практикують "підселення".
Ці явища обговорюються в одному з регіональних сепаратистських чатів у Telegram, передає Час Пік. Як можна зрозуміти з обговорення, питання про "викуп" зараз розглядається російською владою. "Викуп" передбачає переселення до інших регіонів РФ.
Крім того, людей цікавить питання "підселення", адже може виявитися, що квартира вже зайнята, і де у такій ситуації жити власнику - незрозуміло. Для кого окупанти хочуть "викуповувати" квартири - відповідей немає. Загалом висновок напрошується один - відновлювати Лисичанськ ніхто не планує.
Ніхто не планує відновлювати житловий фонд чи створювати новий. Суєта має місце лише доти, доки можна провертати махінації та завдавати місту додаткових збитків. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua