
"Руський мір" привітав місто-герой Одесу: фото нічного обстрілу
Окупанти знову вдарили по Одесі, 7 ракет було випущено містом. Ракетами було знищено "надзвичайно небезпечний" торговий центр і склад готової продукції. Внаслідок обстрілу, 1 особа загинула, 5 отримали поранення.
Про це в Telegram-каналі повідомив міський голова Одеси Геннадій Труханов, передає Час Пік. "Руський мір" привітав місто-герой Одесу з 9 травня, випустивши по ньому 7 ракет", - написав Труханов. За словами міського голови, окупанти "демілітаризували" робоче підприємство, де йшов робочий процес.
Внаслідок завданого удару одна людина загинула, кілька людей отримали поранення середньої тяжкості. "Нічого спільного з військовою інфраструктурою це підприємство не має", - наголосив мер. Наслідки нічних ракетних обстрілів Одеси.
Наслідки ракетного обстрілу, коли ворог потрапив в об'єкти туристичної інфраструктури. Нагадаємо, що 9 травня . 3 ракети типу "Кинджал" випущені із літака стратегічної авіації Ту-22.
Читать на vchaspik.ua