Російський пропагандист Коц вкотре підтвердив, що Донецьк до 2022 року ніхто не бомбив
Російський пропагандист Олександр Коц вкотре підтвердив, що Донецьк до 2022 року насправді ніхто не бомбив. За його словами, обстріл міста по-справжньому почався тільки після того, як диктатор Путін почав "рятувати Донбас".
Відео із пропагандистом опублікував український журналіст Денис Казанський у Telegram-каналі, передає Час Пік. “Тепер жителі Донецька в шоці, питають, коли це пекло припиниться, а Коц не знає, що їм на це відповісти.
Вся суть російського світу у цьому короткому ролику. Спочатку виродки, на кшталт Коца, розпалювали війну, кричали, що Росія "не покине Донбас" і підставили наївних дурнів, які в це повірили, а тепер просто розводять руками", - написав під відео журналіст.
Читать на vchaspik.ua
