Російська пропаганда у пошуках нового чудовиська
Якби у березні 1941 року, коли США затвердили програму ленд-лізу для країн, що протистоять нацизму, хтось сказав, що через 81 рік треба буде робити теж саме, ніхто б не повірив Але 7 квітня 2022 року американський Сенат схвалив законопроєкт про ленд-ліз для України, яка зараз фактично бореться з російським нацизмом. Таким чином кремлівський слоган «можемо повторити» й справді втілюється в життя. З’явився відеозапис, який вже називають «найважливішим» доказом того, що мирних жителів у Бучі вбили, коли в місті стояли російські війська.
Відеозйомка високої якості південних районів Бучі зроблена протягом декількох днів з 23 по 30 березня. З кадрів випливає, що людей у Бучі точно вбивали ще до того, як з міста відступили російські війська. «Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами».
Фраза, яку дехто приписує Черчиллю, найкраще описує війну, що її розв’язали проти українців росіяни. І якщо на її ранніх стадіях вони щиро вірили, що переважна більшість українців готові негайно надягнути кокошники і стати в чергу на вступ до «Єдиної Росії», то зараз ні. Тому саме в останній час й з’явились програмні статті на кшталт «Что Россия должна сделать с Украиной» або відверто нацистські роздуми експрезидента РФ Дмитра Медведєва про «необхідність зміни свідомості українців». Заради цієї «необхідності» Росія перейшла в стан економічної, політичної і, головне, ментальної самоокупації.
І зважаючи та те як маленьких росіян готують вже до «спецоперації на Алясці», триватиме вона довго. Ну а поки нове покоління росіян «заряджають» на майбутню денацифікацію «американських нацистів, які підло захопили несвідомих алеутів», сучасні інформаційні воїни продовжують даремно їсти свій хліб. Бо нічого нового вже придумати не можуть.
Читать на ukrinform.ru



