
Росіяни використовують по Миколаєву нетипову зброю, - Гуменюк
17 липня російські окупанти обстріляли Миколаїв, ймовірно, із комплексу С-300. Саме тому обстріл приносить місту сильні руйнування. Про це повідомила речник оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі загальнонаціонального телемарафону, передає Час Пік.
"Справді, дуже масована атака, і, швидше за все, знову використали С-300, тобто, потужна розривна зі збільшеною руйнівною дією зброя, яка максимально шкодить, максимально підриває впевненість миколаївців у тому, що вони - незламна фортеця, але підірвати не вдається, тому що миколаївці стійкий народ і вони всі усвідомлюють, що вони - це Україна", - заявила Гуменюк. Вона зазначила, що на місцях влучення ракет є руйнування, виникли пожежі, але загоряння вже локалізовано. "Знаємо, що зараз серед цивільного населення жертв немає, інформацію уточнюємо.
Є попадання в промислову інфраструктуру і в багато районів міста. Тобто 10 ракет - це дуже велике "віяло" по місту вдарило", - заявила вона. Нагадаємо, вчора 16 липня окупанти обстрілювали населені пункти Баштанського та Миколаївського районів.
Читать на vchaspik.ua
