Росія атакувала Одеську область ракетами "Іскандер"
Російські окупаційні війська атакували Одещину двома ракетами типу "Іскандер", випущеними з тимчасово окупованого Криму. Про це повідомив радник голови Одеської ОВА Сергій Братчук, посилаючись на інформацію Оперативного командування "Південь", передає Час Пік.
Інформації про постраждалих наразі немає. "Від розриву ракет в повітрі по території Одеського району розлетілися так звані теплові ловушки.
Вони схожі на снаряд, що не розірвався, або мають форму дротика з помаранчевим хвостом. Це досить небезпечна річ, оскільки має високу температуру горіння, може спричинити масштабні опіки.
Кілька таких ловушок спричинили загоряння сухої трави. Рятувальні служби оперативно реагують, ліквідуючи пожежі", - пише Братчук у Телеграм.
Одеська районна військова адміністрація тим часом повідомила, що ракети влучили у кар'єр. Як повідомлялося, .
. Читать на vchaspik.ua
