Рейди з вилучення гривні та наступ окупантів у двох напрямках, - зведення Генштабу
Російські війська посилили контрольний режим на окупованих територіях, посилюючи рейди з вилучення гривні та перевірки мобільних телефонів. Водночас, ворог намагається наступати на двох напрямках.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на зведення Генштабу ЗСУ.
Так, у Каховці Херсонської області російські окупанти намагаються заборонити оборот української гривні, здійснюють рейди торговими точками та погрожують вилученням не лише готівки, а й товару, у разі виявлення українських грошей.
У зв'язку з високою ефективністю засобів вогневого ураження сил оборони, у місті Старобільськ Луганської області противник посилив адміністративний та контррозвідувальний режими. Окупанти перевіряють мобільні телефони місцевих мешканців. Особлива увага приділяється особам, які мають у списках номери абонентів українських операторів зв'язку.
За наявною інформацією, з 1 січня, у Донецьку, співробітники так званих військових комісаріатів розпочали збір інформації про громадян 2006 року народження для постановки на військовий облік.
Минулої доби противник завдав 17 авіаційних ударів і здійснив 59 обстрілів з реактивних систем залпового вогню. Зокрема, і щодо цивільної інфраструктури.
Небезпека авіаційних та ракетних ударів супротивника залишається на всій території України.
Основні зусилля противник зосереджується на спробах встановлення контролю над Донецькою областю, веде наступальні дії на Бахмутському та Лиманському напрямках. Намагається покращити тактичне становище на Куп'янському та Авдіївському напрямах, успіху немає.
Минулої доби підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів у районах населених пунктів Стельмахівка, Макіївка та Майдан Луганської області та Спірне, Соледар, Червона Гора, Бахмут, Кліщіївка, Курдюмівка,
Читать на rbc.ua

