Ракетний удар: ворог обстріляв Шостку на Сумщині
Російські загарбники й далі б'ють ракетами по південних і східних областях України. У вівторок, 5 липня, ворог завдав ракетного удару по місту Шостка Сумської області.
Про це повідомив мер Шостки Микола Нога у Facebook.
За його словами, о 4-й ранку російські загарбники завдали удару по Шостці двома ракетами.
Пожежу локалізовано, на місці працює комісія з уточнення збитків. За попередніми даними, пошкоджено приватне підприємство, поранено одну людину.
О 4.30 ранку росіяни обстріляли з мінометів та ствольної артилерії Середино-Будську громаду Сумщини. Пошкоджено лінії електропередачі та два приватні будинки. Інформації про жертви немає. Зранку також був мінометний обстріл Шалигінської громади.
Увечері 4 липня росіяни запускали ракети по одному із сіл Білопільської громади.
Бойові втрати російських загарбників на 5 липня – Генштаб ЗСУ
Також останньої доби ворог завдавав ракетних ударів по території Дніпропетровщини, Харківщини та Миколаївщини.
Зокрема, уранці 5 липня на Дніпропетровщину летіло 7 ракет, 6 з яких українські військові збили, повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко. Одна прилетіла в місто Покров у приватний сектор – унаслідок цього зруйновано кілька будинків, у кількох вибило шибки. Уранці ворог знову обстріляв з артилерії Криворізький район – три населені пункти Зеленодольської громади. Масштаби руйнувань уточнюються. Попередньо, без постраждалих.
Влада Курської області рф заявила про обстріли прикордонних сіл з артилерії
Уночі ворог також завдав удару по одному з районів Харкова, постраждалих немає. Триває обстеження території після обстрілу. Пізніше голова Харківської ОВА Олег Синєгубов уточнив, що о 2-й годині ночі ворог завдав ракетного удару по одному з навчальних закладів
Читать на thepage.ua