«Параду нема, зате є карнавал». Як окупанти «святкують» 9 травня у Маріуполі
Російські окупанти замість параду до 9 травня у Маріуполі 300-метрову георгіївську стрічку та запалили «вічний вогонь». Про це повідомив радник мера Маіуполя Петро Андрющенко у своєму Telegram-каналі.
Андрющенко розповідає, що ватажок бойовиків «ДНР» Денис Пушилін та інші окупанти розтягнули у центрі міста 300-метрову георгієвську стрічку, для пронесення котрої привезли людей з Новоазовська та Донецька.
Як окупанти намагалися відсвяткувати 9 травня у Херсоні: масовка з Криму й колаборанти
Зараз у місті залишається 150 тисяч людей, зазначив Андрющенко.
Також до Маріуполя окупанти нібито доставили «вічний вогонь» з Москви.
Парад у Москві: Про що говорив російський диктатор у зверненні до народу
Читать на thepage.ua


