Окупанти зміцнили лінію фронту в районі Кремінної
Про це йдеться у зведенні британської військової розвідки 28 грудня. Після того, як українські війська увійшли до Лиману, ризики втратити контроль над Кремінною для російських військових значно зросли.
За цей час окупанти, як наголошують у британській розвідці, створили велику лінію укріплень у районі Кремінної. Контроль за цим великим населеним пунктом є стратегічним завданням обох сторін.
Кремінна - значний опорний пункт та логістичний центр для російських військових. Тому утримання контролю над Кремінною – одне з головних завдань для російських військ на цьому етапі військових дій.
Крім того, Кремль неодноразово говорив про 'звільнення' Донбасу як про одне з головних завдань 'спеціальної операції', нагадують автори зведення. Раніше голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай заявляв, що у разі втрати Кремінної всю лінію оборони російської армії в Луганській області буде порушено.
'Кремінна є воротами в два набагато більші міста поблизу, Сєвєродонецьк і Лисичанськ - важливі промислові центри Донбасу, які перейшли до Росії після виснажливої літньої кампанії', - йдеться у статті New York Times, опублікованій напередодні. Як повідомляли Vlasti, з Кремінної невдовзі після евакуації військового командування окупаційних військ виїхали й громадянські росіяни, які приїхали до міста працювати на окупантів.
. Читать на vlasti.net