Окупанти намагаються прорватися з Лисичанського напрямку на Сіверськ та Слов'янськ, але без успіху, - Гайдай
Упродовж багатьох десятиліть армія ворога ніде не зазнавала таких вагомих втрат, як на Луганщині. Вони застосовують авіацію, ствольну та реактивну артилерію, намагаючись прорватися з Лисичанського та інших напрямків на Сіверськ та Слов'янськ. Про це повідомляє голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, передає Час Пік.
"У них є все і в достатній кількості. Але наші бійці завдають росіянам численних втрат, багато ворогів повертаються додому і «вмирають від природних причин». «Друга армія світу» кілька разів бігла з Білогорівки, не знала, що робити під Золотарівкою.
Бій уже кинуто завзяті "ждуни" з Рубіжного та Сєвєродонецька. Вони знищують села області, де, можливо, живуть їхні родичі. Але це те, чого вони хотіли, на жаль", - повідомив Гайдай.
Він зазначив, що за ніч з 10 на 11 липня росіяни завдали п'яти ракетних ударів і чотирьох масованих артилерійських обстрілів по населених пунктах на кордоні Луганщини та Донбасу. "Вони застосовують авіацію, ствольну та реактивну артилерію, намагаючись прорватися з Лисичанського та інших напрямків на Сіверськ та Слов'янськ, але вже більше як тиждень ці спроби безуспішні, намагаються просуватися з боку Попасної", - додав глава ОВА. Він зазначив, що повідомлення про втрату окупантами чергових складів із боєприпасами надходять щодня.
Читать на vchaspik.ua